info@ozcanim.com
  0212 428 16 08
İLAÇLAMA

Ofisler ve iş yerleri yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekânlardır. Bu yerlerin temiz tutulması, iş yapacağımız müşterilerin gözünde bir adım öne geçmemizi sağlayan faktördür. Ofisin temiz ve düzenli tutulması, iş yeri sahiplerinin en önem verdiği noktalardan birisidir. Bu bakımdan ofislerin genel temizliği ve düzeni dışında bu bölgeler için tehlike unsuru oluşturan bir diğer nokta da böcekler, haşereler ve kemirgenlerin, yaptığı saldırılardır. İster büronuz, isterse depolarınız ya da büyük fabrikalarınız olsun bu alanlar her zaman böcek haşere ve kemirgenlerin saldırmak isteyeceği yerlerden olacaktır.

Özellikle ofis içerisindeki ofis malzemeleri haşere gruplarının sevdiği alanları oluşturmaktadır. Özellikle ofis içerisinde bulunana küçük deliklere ve aralıklara kemirgenler yuva yapabilir. Tabi, hangi kemirgenin ya da zararlı haşere ve böcek gruplarınızın alanları istila edeceği, ofisinizin yapısına göre değişecektir. Örneğin sera yapan bir çiçekçiyseniz bitkilere musallat olan haşere gruplarından ofisine istila olabilir bu canlıların en kötü özelliklerinden birisi de girdikleri yerlerde hızla çoğalmalarıdır bir deponuz varsa, buraları da birçok zararlı haşere ve kemirgen istila edebilir. İnsanların sürekli olarak girip çıktığı ya da topluca yaşadığı bir yerde ofisiniz varsa, yine haşere ve böcek tehdidi ile karşı karşıyasınız demektir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü, ofisinizde ve iş yerinizde ilaçlama yapılması gerekmektedir. Ofisinizi ilaçlamaya karar verdikten sonra ciddi bir araştırma yapıp ofis ilaçlatma firmaları hakkında bilgi sahibi olunuz. Çalışacağınız kişiler ofis ilaçlama konusunda bilgili ve tecrübeli olmalılardır ki yapılacak işlemin öncesinde ve sonrasında işini aksatacak bir durum ile karşılaşmayınız.   Ofislerde genel olarak görülen türler: fare, sivrisinek, karınca, örümcek, yılan, akrep,  pire gibi türlerdir.

Bu türler ile mücadele edecek olan şirket, öncelikle mücadele edilecek canlı tespitini doğru yapmalıdır çünkü haşere ilaçlama ile böcek ilaçlama aynı şekilde olmamaktadır. Bu yüzden deneyimli olan bir yer ile çalışmak her bakımdan sizin avantajınıza olacaktır. Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından çalışma raporunun olmasına dikkat edin. İlaçlama yaptırmadan önce değerli ziynet ve para gibi eşyalarınızı başka bir yere kaldırın. Eğer sıvı ilaçlama yapılması gerekiyorsa da açıkta hiçbir besin maddesi bulunmadığından emin olun.

Ofislerinizde çalışırken canınızı sıkabilecek böceklerden kurtulmak istiyorsanız mekanlarınızı profesyonel ilaçlama firmalarına ilaçlatmanız da fayda vardır. Firmamız ofis ilaçlama konusunda yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahiptir. Ofis ilaçlama işlemleri sırasında; masalarınızı, dolaplarınızı, sandalyelerinizi, duvar diplerini, kapı aralıklarını, pencerelerinizin aralıklarını vb. uygun ilaçlama yöntemleri ile ilaçlayarak sorununuzu çözüyoruz. İlaçlama işlemleri sırasında işinize ara vermenize ve mekanınızı terk etmenize gerek yoktur.

Ozcanım Temizlik
ANA SAYFA   |   KURUMSAL   |   HİZMETLERİMİZ   |   REFERANSLARIMIZ   |   İNSAN KAYNAKLARI   |   İLETİŞİM