info@ozcanim.com
  0212 428 16 08
CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği; temizlik firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmakta olup, camcı personellerimizin A tipi sertifikaları mevcuttur. İş güvenliği normları gerektirdiği şekilde cam temizlikleri yapılmakta ve uygulanmaktadır. Yüksekte çalışma eğitimleri, her türlü hijyen eğitimleri ve teknik donanımları sağlanmaktadır.

Vinç veya asansör ile yapılan cam silim uygulamalarında, operatör C belgesi, bakım belgeleri, operatör belgelerine kadar firmamız denetim yapmakta olduğundan işiniz kolaylaşmaktadır.

Temizlik şirketleri yöneticilerine cam temizliği yapılacağı günün öncesinde büyük görev düşmektedir. Yapılacak keşifte zemin etüdü, binanın konumu, araç parkından araçların tahliyesini sağlama, suyun nereden nasıl sağlanacağı, eğer asansör kullanılacaksa asansörün durumu, kırık cam olup olmadığı, kompositlerin durumu, çatı katı ayrıntısı, içten silime ne kadar uygun, dışarıdan erişilemeyen cam var mı, ne şekilde çözüm üretileceği, ek aparatlara yada uzun merdivenlere ihtiyaç var mı? Camların üzerinde boya yada harç kalıntıları mevcut mudur?

Tüm yukarıdakileri yaparken hizmeti alan firma yetkilisinin iş denetimini iyi yapması gerekir. Vinç ayrıldıktan sonra dile getirilen bir durumda işi yeniden başlatmak çeşitli açılardan hem zor, hemde maliyetin ikiye katlanması demektir.

Ozcanım cam temizliği şirketi olarak biz çalıştırdığımız temizlik personellerinin tüm evrakları tam olsa ve ne kadar tecrübeli olsalar bile, işe başlayacakları günki psikolojik durumlarını, genel görünüm ve davranışlarına özellikle dikkat ediyoruz ve ona göre cepheye çıkarıyoruz.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ DENEYİM İSTER!

Ozcanım Temizlik
ANA SAYFA   |   KURUMSAL   |   HİZMETLERİMİZ   |   REFERANSLARIMIZ   |   İNSAN KAYNAKLARI   |   İLETİŞİM